293 06

TJ Sokol Záryby - SK Kosmonosy 2:1 (2:0)

23.04.2016 17:00

Po dvou domácích zápasech jsme zajížděli na půdu Záryb. Od první minuty se hrál vyrovnaný zápas, kdy v úvodu poločasu byl aktivnější a nebezpečnější hostující tým. Bohužel bez gólového efektu. Ve druhé části prvního poločasu již aktivitu přebrali domácí a vytěžili z ní i z kusem štěstí dvě branky. První branka padla ve 20´kdy odražený míč za šestnáctkou vrátil domácí hráč zpět do vápna, kde našel na zadní tyči spoluhráče, který rybičkou uklidil míč do branky. Druhá branka padla ve 45´po chybě špatně vybíhajícího hostujícího brankáře.

Druhý poločas začal chybou domácího obránce těsně za půlkou hřiště a Siřínek ve 47´postupoval sám na domácího gólmana, kterého překonal přesným lobem a upravil stav na 2:1 pro domácí. Hosté celý druhý poločas přitlačili domácí na jejich půlku, ale z tlaku nevytěžili již žádnou branku. Naopak domácí ke konci utkání hrozili z brejků, ale hostující Splídek skvělými zákroky již nedovolil změnu skóre a tak SKK odjíždělo domů bez bodů.

Sestava: Splídek, Šimáček, Hošťálek Mir., Kozma, Michalec, Miškovský (46´Hančar), Flachbart, Žižka, Keszeg, Kubelka, Siřínek

Branka: 46´Siřínek (bez asistence)