293 06

TJ Sokol Libiš U19 – SK Kosmonosy U19 1:2 (0:2)

17.10.2015 10:15

Utkání bylo sehráno na znatelně podmáčeném terénu, který fotbalu příliš nenahrával.

Hosté si v prvním poločase utvořili několik velmi dobrých brankových příležitostí, ale využili pouze dvě z nich. První gól padl po rohovém kopu, který protečoval Dominik Hančar a zakončil jej František Kopal (0:1). Druhá branka padla po akci Jakuba Čejky, jenž vysunul Dominika Hančara a ten se dokázal gólově prosadit (0:2).

Druhý poločas se snaživí domácí dostali do brejkové situace a přesnou střelou překonali brankáře Martina Sýkoru (1:2). Jiná branka už do konce utkání nepadal a tak si Kosmonosští z Libiše odvezli 3 body.

Sestava: Sýkora – Štělánek, Kopal, Gartner David, Limr, Řehoř, Potrošovský, Somr, Hančar, Čejka – Gartner Jakub, Rudolph, Lexa

Branky: Kopal (Hančar), Hančar (Čejka)