293 06

TJ Klíčany – SK Kosmonosy "A" 1:0 (0:0)

27.08.2015 08:31

Úvod utkání vyšel lépe hostujícímu celku, který byl aktivnější a odpovídal tomu i poměr – hosté si totiž vytvořili hned tři dobré příležitosti, ale Šulc, Siřínek ani Kubelka neproměnili. Poté se ovšem domácí tým začal dostávat do tempa a pomalu si vytvářel tlak. Hostující obrana ale pracovala spolehlivě a nepouštěla Klíčany do vážnějších střeleckých pozic. A tak se stalo, že první půle gól nepřinesla a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas přinášel od úvodu – stejně jako ten první – vyrovnanou hru, ve které převážně dominovaly obě obrany. Opravdu vážná gólová příležitost přišla až v 60. minutě a byli to domácí, kteří mohli otevřít skóre. Klíčanský útočník Javůrek ale v dobré pozici pouze orazítkoval břevno! V závěru bylo patrné, že více po třech bodech touží domácí celek a pramenil z toho tlak v poslední desetiminutovce. Ten nakonec přinesl úspěch v 86. minutě, kdy se domácím podařila krásná ulička mezi obránce Kosmonos – na následné zakončení Malíka si sice gólman Hošťálek sáhnul, cestě do brány ale nezabránil. Hostům nezbývalo, než v závěrečné pětiminutovce vsadit vše na jednu kartu, dlouhé nakopávané balony na polovinu Klíčan ale úspěch neslavily, a tak se z hubeného vítězství 1:0 radují domácí.

Sestava: Hošťálek Michal, - Šimáček, Hošťálek Miroslav, Kozma, Michalec, - Keszeg (63.Žďánský), Žižka, Kraus, Šulc (89.Brodský)- Kubelka, Siřínek (77.Řehák)

Branky: 86.Malík - nikdo