293 06

TJ Byšice - SK Kosmonosy 1:3 (1:1)

02.04.2016 16:30
Přijeli jsme do Byšic pro 3 body a od začátku také tak vypadalo, když jsme soupeře zavřeli na jeho polovině.
V  10.minutě se po rohového kopu prosadil dorážkou Karel Kozma a Kosmonosy vedli.
 Nadále jsme se prezentovali velkým tlakem, dobře kombinovali po stranách hřiště a napadáním soupeřovi rozehrávky nutili domácí k chybám a vytvářeli si tak šance. Ale bohužel  3 jasné gólové příležitosti neproměnil Jan Kezseg, dále Vojtěch Šulc trefil pouze břevno a také Ondřej Syřínek si ve velké šanci neporadil.
Z ojedinělé akce domácích přišel trest, když se našich chybách střelou z vápna k tyči prosadil domácí Menčl.

V 2.pol. Kosmonosy vytvářeli další šance, Jan Keszeg  po slalomu napříč soupeřovým vápnem těsně minul přízemní střelou. Jan Miškovský svou střelu po odraženém míči nasměřoval nad. Ale nakonec se dočkal. V 63.minutě z podobně vzhlížející situace hlavou prostřelil všechny před sebou a Kosmonosy znovu vedli. Byšice se snažili lehkým tlakem kontrovat, stříleli zpoza vápna a zahrávali několik standardních situací se kterými si naše obrana a brankář Tomáš Splídek poradili. To už vyhovovalo brejkovým typům a tak v 71.minutě střídající Matouš Kubelka postupoval sám na bránu a výstavním lobem potvrdil výhru, když navýšil naše vedení na 3:1. Další brejk v podání Vojty Šulce byl zastaven faulem, proto se i v poměrně slušně hraném utkání udělonalo několik žlutých karet. Matouš Kubelka mohl svoje sólo ještě zopakovat, ale nepřevzal dobře ideální přihrávku.

Po celý zápas jsme působili jako lepší a vyhranější tým, který byl dobře dirigován osou mužstva Miroslav Hoštálek, Karel Kozma, Jan Žižka a Jan Flachbart, poděkování však patří všem hráčům.

Sestava:  Splídek - Michalec, Mir.Hošťálek, Kozma, Šimáček - Šulc (78.Kraus), Žižka, Flachbart (89. Scheufler), Miškovský (67.Žďánský) - Keszeg (55.Kubelka), Siřínek (83.Řehák). Dále Procházka a Mich.Hošťálek

Branky: Kozma (Flachbart), Miškovský (Siřínek), Kubelka (Siřínek)