293 06

Starší žáci zvládli souboj o první místo!

15.10.2017 19:18

SK Kosmonosy "U15" - FC Mělník 3:2 (2:1)

Dva dosavadně nejlepší celky se střetli v nedělním dopoledni, kdy naši starší žáci přivítali na svém hřišti soupeře z Mělníka. Do vedení poslal náš celek už v 7. minutě Jan Hajdík, ovšem již za pět minut bylo vyrovnáno a začínalo se od nuly. Podruhé do vedení nás dostal před poločasem opět Jan Hadík a do kabin jsme tak šli s jednobrankovým náskokem. Po poločase potvrdil svojí střeleckou formu Hajdík a zkompletoval tak svůj hattrick. Soupeř se již zmohl pouze na snížení stavu na konečných 3:2, to ale nic nemění na to, že žáci velmi důležitý zápas zvládli a vytvořili si tak na čele tabulky tříbodový náskok přávě před Mělníkem!

Sestava: Mir. Bím  – Schmidt, D. Hradec, Zajíček (58. Zahula), Kurc, Hovorka (57. Dragoun), Skalický, Mat. Bím, Dvořák (67. Bělský), P. Hradec, Hajdík

Branky:  7. Hajdák, 30. Hajdík, 43. Hajdík