293 06

Sparta Kutná Hora U19 – SK Kosmonosy U19 0:10 (0:4)

14.05.2016 10:15

Kutnohorští hráči mají letošní sezónu podstatně slabší než loňskou a tak se výsledkově drží na chvostu tabulky. S týmem Kosmonos se ze začátku sice snažili udržet tempo, ale s každou obdrženou brankou jejich snažení upadalo. Poločasový výsledek 0:4 byl v druhé půli ještě podstatněji navýšen a hosté uštědřili domácím desítku a Martin Sýkora udržel čisté konto, když i přes veký brankový rozdíl musel čelit několika nebezpečným útokům soupeře, vyplývajícím z otevřené útočné hry hostí.

Sestava: Sýkora – Štěpánek, Král, Kopal, Gärtner, Čejka, Somr, Podzimek, Potrošovský, Hančar, Řehoř (Stehlík, Lexa, Salač, Vávra, Nosálek, Niedermertl)

Branky: 12. Král (Hančar), 23. Hančar (Štěpánek), 25. Potrošovský (Král), 30. Král (Štěpánek), 49. Čejka (Somr), 51. Somr (Hančar), 54. Štěpánek (Čejka), 64. Podzimek (Hančar), 71. Řehoř (Potrošovský), 89. Salač (Hančar)