293 06

SK Kosmonosy U19 – SK Polaban Nymburk U19 5:1 (4:1)

06.09.2015 10:15

Po nezdaru ve Vlašimi chtěli domácí dorostenci napravit svou pověst a museli tedy doma naplno bodovat.

Za svým cílem vykročili rázně díky přesné přihrávce Jana Podzimka a zakončení Dominika Stopy (1:0), který se štěstím prostřelil brankáře. O druhou branku utkání se postaral centrující Vojtěch Šulc a přesně hlavičkující Jan Podzimek (2:0). Po pětatřiceti minutách hry byl ve vápně faulován Josef Řehoř a následnou penaltu s přehledem proměnil ve svou druhou branku utkání Jan Podzimek (3:0). Ještě do poločasu se podařilo domácím vstřelit branku po rohovém kopu Dominika Hančara se prosadil František Kopal (4:0).

Druhá polovina utkání již tolik branek nepřinesla a uvolněný oboustranný výkon přinesl čestnou branku pro hosty a zároveň dokonání hattricku na straně domácích, když Dominik Stopa přihrál Janu Podzimkovi a ten prostřelil brankáře ranou z poza šestnáctky (5:1).

Branky: Stopa (Podzimek), Podzimek (Šulc), Podzimek (Řehoř), Kopal (Hančar), Podzimek (Stopa)

Sestava – Sýkora – Limr, Kopal, Gartner David, Štěpánek, Podzimek, Stopa, Šulc, Čejka, Hančar, Řehoř – Potrošovský, Gartner Jakub, Rudolph