293 06

SK Kosmonosy U19 – SK Polaban Nymburk U19 2:3 (1:1)

09.10.2016 10:15

Kosmonosští doma přivítali již tradičního soupeře z krajského přeboru dorostu celek Nymburka. První poločas se jim však nepovedl a souhra mezi hráči velmi vázla. Nepřesnosti zejména v rozehrávce umožňovali hostům až příliš mnoho brejkových příležitostí a obránci tak měli skutečně velmi napilno. Skóre otevřeli hosté po nešťastné vlasntí brance domácího obránce (0:1). Vyrovnání před poločasem přišlo po penaltovém zákroku na Matyáše Somra a následně proměněném pokutovém kopu Jakuba Čejky (1:1).

Druhé dějství bylo již herně vyrovnané a mladý tým Kosmonos šel do vedení, když Martin Vrána dlouhým výkopem za obranu vyzval ke skórování Jana Stehlíka (2:1). Hosté ale dokázali za 5 minut srovnat a jelikož domácí nevyužili dvě své velmi slibné brankové příležitosti, přišel zákonitý trest v podobě obratu utkání těsně před koncem.

Branky: Čejka (Somr), Stehlík (Vrána)