293 06

SK Kosmonosy U19 - Mnichovohradišťský SK U19 3:0 (2:0)

31.08.2014 09:57

V okresním derby se Mnichovohradištským SK se ukázala jako důležitá první vstřelená branka. Utkání začalo nervozitou a nepřesností na obou stranách, Po 10 minutách hry jsme začali přebírat iniciativu zápasu do své režie. Ve  12. minutě jsme šli do vedení po krásné akci. Bár s Čejkou si vyměnili míč a Čejka nedal brankaři šanci, 1:0. Po vstřelené brance se hra vyrovnala a domácí podržel brankař Zemanec. Ve 39. minutě po rohovém kopu Pařízka skóroval hlavou Folprecht, 2:0 a tak skončil i první poločas. Ve 2.poločase přidal třetí gól po akci Pařízka Král. Za stavu 3:0 naši hráči polevili a hosté hru vyrovnali. V tuto dobu několikrát výborně zasáhl Zemenec. Výhra byla zasloužená. Podali jsme taktický výkon plný bojovnosti a nasazení.

Sestava: Zemanec – Kopal, Podzimek, Kostraba, Král - Folprecht(84´ Živný), Čejka, Siřínek, - Hančar (85´ Řehoř), Pařízek(80´Štěpánek), Bár(87´ Kahule)

Branky: Čejka, Folprecht, Král