293 06

SK Kosmonosy U19 – Mnichovohradišťský SK U19 1:3 (1:0)

25.05.2016 16:00

Derby! Netřeba více zdůrazňovat důležitost posledního utkání sezóny, alespoň tedy v měřítku okresním. S trochou nadsázky by se dalo mluvit o zápase dvou rozdílných poločasů. V prvním měli více ze hry domácí a dokázali svou převahu vyjádřit brankou, když po nahrávce Jakuba Čejky otevřel skóre Josef Řehoř (1:0), a stejný hráč ještě do poločasu krásnou střelou z poza šestnáctky orazítkoval břevno.

Druhý poločas ale střelecky přál hostům, ti dokázali utkání otočit a to zejména svým důrazným a obětavým výkonem. Zaslouženě tak zvítězili a ovezli si své poslední letošní 3 body.

Sestava: Sýkora, Stopa, Král, Kopal, Gärtner D. Čejka, Somr, Štěpánek, Šulc, Hančar, Řehoř (Kahule, Gärtner J., Stehlík, Vávra, Nosálek, Niedermertl

Branka: Řehoř (Čejka)