293 06

SK Kosmonosy U19 - FC Graffin Vlašim U19 2:0 (2:0)

19.10.2014 09:42

Kosmonosy tentokráte hostili celek z Vlašimi, který se pohybuje ve vyšších patrech tabulky a před vzájemným měřením sil byl rozdíl mezi celky 4 body ve prospěch domácích.

Lehce podmáčený terén byl důvodem značných nepřesností ve hře obou celků a častá snaha zachránit situaci na poslední chvíli, vyústila v některé tvrdší zákroky. Nicméně i tak se hrál férový zápas, ve kterém měli lehce navrch domácí hráči. Svou převahu nakonec dokázali využít ve dvou případech a to hned v první půli utkání. Brzy po začátku se po dobré práci a přesném centru Josefa Řehoře prosadil střelou na zadní tyč Tomáš Kahule (1:0). I při druhém gólu se jako dobrý asistent předvedl Josef Řehoř a přihrál před branku svému kolegovi z útoku a Dominik Hančar tak mohl dopravit míč za záda brankáře (2:0).

Po přestávce už se hráčům fotbalové kombinace příliš nedařily, ale tak docházelo k častým ztrátám na obou stranách hřiště. Hosté se v posledních 15-ti minutách vytáhli do útoku, ale branku naděje vstřelit nedokázali a domácí otevřené obrany také nevyužili.Příští týden vyráží naši dorostenci do Kunic a budou se snažit uspět.

Sestava: Sýkora – Král, Podzimek, Kostraba, Kopal, Štěpánek, Siřínek, Pařízek, Kahule, Řehoř, Hančar – Kořínek, Živný, Potrošovský, Týsl

Branky: Kahule, Hančar