293 06

SK Kosmonosy U17 – FK Uhlířské Janovice U17 6:1 (2:0)

20.03.2016 12:30

Domácí se po zimní pauze konečně sešli k utkání v téměř kompletní sestavě. Kvalita se projevila zejména v obraně, a bylo to hodně znát i na celkovém projevu mužstva. První minuty zápasu měl sice lehkou převahu soupeř, ale po několikaminutové aklimatizaci hráčů, začali domácí roztáčet střelecký koncert. Brankový účet otevřel po nahrávce od Patrika Mrhálka svou v ten den druhou premiérovou brankou Jan Stelík, který míč uklidil do šibenice (1:0). Po třiceti minutách hry se po přihrávce Jana Stehlíka do šance dostal Patrik Mrhálek nekompromisně poslal Kosmonosy do dvoubrankového vedení (2:0). Na cestu do kabin přidal soupeři po nahráce Dominika Salače svou taktéž první bankou další zářez Jakub Vávra (3:0).

Hned po přestávce navázali na slibnou první půli nahrávající Jan Stehlík a střílející Patrik Mrhálek (4:0). Hoste potom dokázali využít svou šanci v úniku a snížili (4:1). Za pár minut však Jakub Vávra vyzval k další premiérové oslavě Dominika Salače a ten se nemýlil (5:1) Účet utkání po asistenici Patrika Mrhálka uzavřel na šesti brankách kosmonoský rychlonohý střelec Jan Lexa (6:1).

Bude zajímavé sledovat další výsledky mladšího dorostu a doufáme, že tým konečně nabude potřebné sebevědomí a brzy dosáhne na další body v soutěži.

Sestava: Mulač – Semčuk, Rudoplh, Vávra, Karli, Král, Falta, Somr, Salač, Stehlík, Mrhálek (Šálek, Horčička, Lexa, Horáček, Klaus, Hájek, Motl)

Branky: Stehlík (Mrhálek), Mrhálek (Stehlík) Vávra (Salač), Mrhálek (Stehlík), Salač (Vávra), Lexa (Mrhálek)