293 06

SK Kosmonosy – FK Mladá Boleslav 6:3 (3:1)

29.05.2016 10:00

Kosmonosy doma hráli s Mladou Boleslaví (ročník 2005) a toto derby s výsledkem 6:3 pro Kosmonosy začalo v teplém počasí v 10:00. V sestavě se po dlouhé době objevil střelec Tomáš Král a brankář Daniel Novotný. Sestava byla následující: D. Novotný, J. Boxan, O. Hon, Š. Dragoun, M. Stránský, T. Král, T. Přibyl, T. Bělský, M. Dragoun, M. Sedláček, M. Kolín a trenér Karel Kozma. Hra byla ze začátku klidná, v prvních několika minutách byli aktivnější hráči Boleslavi. Po hře ve středu hřiště nečekaně vypálil střelu TOMÁŠ KRÁL a protože brankář vyšel moc z brány tak tato fantastická střela skončila gólem. O chvíli později měli mladoboleslavští velký tlak a z prudké přihrávky na volného hráče soupeře srovnali na 1:1. Kosmonosy hráli dál a za deset minut byl ve vápně faulován Štěpán Dragoun a penaltu proměnil TOMÁŠ KRÁL a svou střelou (z pohledu brankáře) k levé tyči šli Kosmonosy opět do vedení. Pět minut před koncem se prokličkoval k brankáři TOMÁŠ KRÁL, který pak svou střelu uklidil po zemi k tyči. Mladá Boleslav si pěkně nahrávala a měla vysoký nátlak před bránou Kosmonos. Hosté pak z toho nakonec vytěžili gól, který nebyl uznán, protože padl z offsidu. Takto skončil první poločas a kluci v bílých dresech mohli být spokojenější.

Začátkem druhého poločasu vstřelil už čtvrtou branku utkání střelec TOMÁŠ KRÁL a Kosmonosy byli o něco klidnější. Toto zklidnění zařídilo branku Mladé Boleslavi a stav se změnil na 4:2. Hosté nás tlačili, ale míč získal Tomáš Král, který nahrál MATĚJI SEDLÁČKOVI a ten s klidem zvýšil na 5:2. O minutu později se stalo totéž, MATĚJ SEDLÁČEK si tedy připsal druhou branku. Hosté se nevzdávali a gól chtěli dát jakýmkoliv způsobem – zákeřně faulovali, simulovali ve vápně, prostě gól by dali za každou cenu. Potom byl ve vápně dobře rozeběhnutý jeden z hostů, a když slyšel skluz hráče, který ho nestíhal, ochotně vyskočil a silně zasténal. Hosté nakonec překonali brankáře, který nás držel po celou dobu utkání a konečný výsledek byl vysoký - 6:3.

Branky: 4. Král Tomáš, 28. Král Tomáš, 30. Král Tomáš, 41. Král Tomáš, 49. Sedláček Matěj, 50. Sedláček Matěj