293 06

Poslední podzimní kolo jsme doma rozstříleli Dlouhou Lhotu

11.12.2017 20:30

SK Kosmonosy "B" - FK Dlouhá Lhota 7:1 (4:1)

Poslední podzimní kolo jsme na svém trávníku přivítali svého souseda v tabulce Dlouhou Lhotu. Chtěli jsme alespoň částečně napravit ne moc povedený podzim a rozloučit se tak s první polovinou soutěže vítězně. K vítězství jsme výrazně vykročili hned na začátku zápasu, kdy se dvakrát v rozmezí tří minut prosadil Beran a získal tak pro nás dvoubrankový náskok. Ve 27. minutě se sice Dlouhé Lhotě podařilo vstřelit kontaktní branku, ovšem hned čtyři minuty poté odpověděl znovu Beran a zkompletoval tak svůj hattrick za půl hodiny. Chvíli po něm navíc přidal další branku Šimáček a tak se šlo do kabiny za jasného stavu 4:1.

V druhé půli jsme pokračovali ve střeleckéých hodech. Hned dvě minuty po zahájení druhého dějství se prosadil střídající Miškovský a o zdramatizování zápasu nemohla být řeč. O další branku se postaral v 67. minutě trenér "A" týmu Mašek a poslední branku přidal deset minut před koncem opět Beran, jenž tak zatížil konto Dlouhé Lhoty čtyřmi přesnými zásahy. Podařilo se nám tak zvítězit a poskočit na osmé místo v tabulce, na kterém přezimujeme.

Sestava: Splídek – Šimáček, Kraus, Král, Štěpánek - Procházka (72. Potrošovský), Podzimek, Koubek (41. Miškovský), Keszeg (61. Takač) - Mašek, Beran

Branky:  10. Beran, 13. Beran, 31. Beran, 35. Šimáček, 47. Miškovský, 67. Mašek, 81. Beran