293 06

Poločasové vedení jsme neudrželi

13.11.2017 13:55

SK Jizeran Doubrava - SK Kosmonosy "B" 5:2 (1:2)

V sobotu zajížděl náš "B" tým do Doubravy, která si v tabulce vede lépe, než náš celek. První poločas se ovšem hrálo vyrovnané utkání a na první branku se čekalo až do 41. minuty, kdy se domácí prosadili a už si mysleli, že do kabiny půjdou s jednobrankovým náskokem. Ovšem hned minutu poté byla nařízena penalta na druhé straně, nabídnutou šancí nepohrdl Novotný a vyrovnal tak na 1:1. Ještě do poločasu se nám podařilo otočit skóre, když se trefil Beran a místo domácích šel tak do kabin s náskokem náš celek.

Vedení se nám ovšem v druhém poločase dařilo hájit pouhých sedm minut. Po vyrovnávající brance v 52. minutě jsme byli rozhození a výsledkem byla branka na 3:2 hned v 54. minutě. Diváci tak viděli druhý velmi rychlý obrat v utkání. Našemu celku se již ovšem nepodařilo najít síly na další vyrovnání, naopak jsme ještě dvakrát inkasovali v 77. a 84. minutě z kopaček stejného hráče. Z Doubravy jsme si tak odvezli prohru 2:5 a nezbývá než doufat, že náš celek napraví dojem z nepovedeného podzimu alespoň v posledním kole, kdy přivítá Dlouhou Lhotu, která je nyní i našem sousedem v tabulce.

Sestava: Splídek – Koubek, Kraus, Král, Štěpánek - Procházka, Novotný (66. Fišer), Žďánský, Takač - Potrošovský (55. Novák), Beran

Branka:  42. Novotný (pen.), 44. Beran