293 06

Podzim ukončili starší žáci vítězně

11.12.2017 21:20

SK Kosmonosy "U15" - SK UNION Čelákovice 6:2 (2:1)

Druhý zápas ve třech dnech čekal starší žáky, tentokrát na svém hřišti přivítali soupeře z Čelákovic. Do zápasu náš celek vstoupil lépe a už v 6. minutě nás poslal do vedení Petr Hradec. Z vedení jsme se ovšem radovali pouhých šest minut, ve 12. minutě se Čelákovicím podařilo srovnat stav. Rychlou odpověď si ovšem připravil Hajdík a ve 14. minutě už jsme byli opět o gól napřed. Stavem 2:1 skončil i první poločas a očekávalo se, zda se nám podaří udržet či ještě navyšit skóre ve druhé půli. Hned po příchodu z kabin byla tajenka rozluštěna, hned ve 35. minutě se totiž prosadil Matěj Bím - 3:1. Ve 42. minutě se opět prosadil Matěj Bím a potvrdil tak svou střeleckou formu. Soupeř se ve 49. minutě sice zmohl na snížení stavu na 4:2, ovšem to od něj bylo vše. Naopak se do konce zápasu prosadil ještě jednou Hajdík a taktéž Matěj Bím, který tak ve dvou posledních zápasech vstřelil šest branek. Žáci tak zvítězili 6:2 a zakončili tak úspěšný podzim vítězně.

Sestava: Mir. Bím (53. Novotný) – Schmidt, D. Hradec, Hutsalyuk, Kurc (36. Zajíček), Dvořák, Mat. Bím, Hovorka (58. Hendrych), P. Hradec
, Hajdík, Bělský (53. Zahula)

Branka:  6. P. Hradec, 14. Hajdík, 35. Mat. Bím, 42. Mat. Bím, 53. Hajdík, 60. Mat. Bím