293 06

Mnichovohradišťský SK U17 – SK Kosmonosy U17 10:0 (1:0)

30.03.2015 11:00

Poslední březnovou neděli čekalo mladší dorostence derby na hřišti Mnichovohradišťského SK. Terén byl značně podmáčený a poznamenaný předchozím zápasem U19. Od začátku měli ze hry více domácí a jejich snaha přinesla ovoce v podobě první branky již v 9.minutě. Po zbytek poločasu však hosté bránili svědomitě a když už se domácí k zakončení dostali, vychytal je brankář Sýkora nebo vůbec netrefili branku. Síly vynaložené na bránění zákonitě chyběly při přechodu do ofenzívy, takže si Kosmonosští nepřipsali ani jeden pokus o střelu a málokdy se dostali z vlastní poloviny. I když se o pauze v kabině zdálo, že budeme schopni pokračovat v dobrém bránění i nadále, slepené branky ve 44. a 45.minutě kvalitní hru obrany rozbily. Domácí poté s přibývajícím časem přidávali branky stále snadněji, až konečný výsledek narostl na 10:0. I když je finální skóre pro naše mladíky velmi kruté, na výkonu z prvního poločasu se dá určitě stavět. Celý zápas totiž odehráli i 3 žáci, kterým děkujeme za výraznou pomoc.

Sýkora (Vrána) – Štěpán, Rudolph, Křivský, Chumlen – Launa, Somr, Kubín, Král – Mrhálek, Klaus (Reindl)