293 06

Mnichovohradišťský SK „B“ – SK Kosmonosy „B“ 0:1 (0:1)

09.10.2016 16:00

Loupež sezóny. I tak by se dalo jednoduše pojmenovat utkání B týmů velkých rivalů. Domácí vyrukovali s mladou sestavou a hosté s dvěma staršími a jedním mladším dorostencem v základu. Zápas se hrál pod taktovkou místních hráčů, nicméně fotbalové srdce a týmový duch nakonec přinesli více štěstí na kopačky hostí. Ti se dostali do vedení po faulu na Josefa Řehoře a následného přímého kopu, který dostal o břevno do branky Lukáš Došlý (0:1). Poté Hradiště pozvolna stupňovalo svůj tlak až do konce poločasu, nicméně branku nevstřelilo.

Druhá půle měla očekávaný vývoj. Kosmonosští přijeli pouze s dvěma náhradníky, které museli šetřit pro případná nucená střídání, zato MSK s nabitou lavičkou vyslalo do hry hned 3 nové koně a navýšilo obrátky na maximum. Druhé dějství tak bylo ve znamení herní převahy domácích, obětavé defenzivní hry hostí a famózního výkou hostujícího brankáře Michala Hošťálka, který byl jednoduše všude a zdá se, že se po zranění vrátil mezi tyče s velkou chutí i formou. Kosmonosy nakonec s vypětím všech sil nějtěsnější náskok uhájili a jelikož o bodech rozhodují branky, odvezli si z horké půdy svého soka všechny body.

Branka: Došlý (Řehoř)