293 06

Mladší žáci oslavili první výhru!

11.12.2017 21:32

SK Kosmonosy "U13" - AFK Pečky 5:3 (3:3)

Mladší žáci se v dohrávce dočkali svého prvního vítězství, když na svém hřišti zdolali celek Peček. Úvod snů načal ve čtvrté minutě Trajkovsi a navázal na něj dvěma góly Bouma, proto již v 9. minutě bylo skóre 3:0 pro náš celek. Pečky ovšem dokázaly dobře zareagovat a do konce první půle vyrovnaly na poločasových 3:3. Ve druhé půli už to ovšem byli poze naši hráči, kteří dokázali skórovat. branku na 4:3 si připsal ve 35. minutě Machovec a na konečných 5:3 uzavřel skóre svým třetím gólem v utkání Bouma. Mladší záci si tak připsali první tříbodové vítězství v sezoně.

Sestava:  Tomeš, Čapek –  Matta, Bobenič, Kvaček, Trajkovski, Kolín, Šnajdr, Řípa, Stránský, Říha, Machovec, Janeček, Hlaváč, Tesař

Branky: 4. Trajkovski, 7. Bouma, 9. Bouma, 35. Machovec, 48. Bouma