293 06

Mladší dorost dokázal otočit zápas

11.12.2017 20:57

SK Kosmonosy - FK Králův Dvůr 3:2 (3:1)

Mladší dorost dokázal pomstít své starší kolegy a nedovolil, aby si Králův Dvůr odvezl z kosmonoského hřiště všechny body. Začátek zápasu se našemu celku sice nepovedl a v 8. minutě jsme inkasovali, ovšem ještě do poločasu jsme dokázali skóre otočit. Ve 20. minutě nejprve vyrovnal Žitník, o devět minut později strhl skóre na naší stranu Vrána, který o pět minut později ještě přidal svoji druhou branku v utkání. Do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým náskokem. V druhé půli se již soupeř zmohl pouze na jednu branku, na vyrovnání už ovšem dostatek sil nenašel. Náš mladší dorost tak svému soupeři oplatil porážku stejnou mincí a dokázal zvítězit 3:2.

Sestava: Vlk – Flachbart, Nosek, Procházka , Náhlovský – Žitník (56. Husák), Štandera, Hlaváček (73. Oliberius), Kubín (62. Štolovský) – Vrána (66. Sedláček), Zalabák

Branky: 20. Žitník, 29. Vrána, 34. Vrána