293 06

FK Slavoj Čistá U13 - SK Kosmonosy U13 6:3 (1:1)

21.05.2016 10:00

V sobotu 21.5.2016 se konalo utkání mladších žáku (U13) mezi Čistou a Kosmonosy. Po úvodním odpískání se Kosmonosy do hry moc nevžili a po první brance ve 3. minutě se Čistá ujala vedení. V 25. minutě vyrovnal Petr Hradec za asistence Tomáše Krále. Poločas skončil výsledkem 1:1.         V druhé polovině zápasu se domácí nehodlali vzdát a v 32. minutě se dostali do vedení a ve 34. minutě začali trestat Kosmonosy na 3:1, v 39. min. na 4:1 a ve 44. min. na 5:1. Ve 46 minutě hracího času, Tomáš Král z Kosmonos proměnil asistenci od Petra Hradce a svou šanci snižuje na 5:2. Soupeř se ale nevzdal a v 50. min. vystřelil na branku Kosmonos svůj poslední 6-tý gól. Po dvou minutách přišla branka i na opačné straně a tu proměnil opět Tomáš Král.

Výsledné skóre bylo 6:3 pro domácí Čistou.

Branky: 25 Petr Hradec, 46 Tomáš Král, 52 Tomáš Král