293 06

FK Kolín U15 B - SK Kosmonosy U15 2:8 (0:4)

03.09.2016 10:00

Kosmonosy a Kolín B v 10:00 začali v Kolině po úvodním hvizdu rozhodčího zápas. Prvních 5.minut utkání se nic nedělo hra byla hodně vyrovnána a ani jedem z týmů si nic nevytvořil. Ale v  8. minutě utkání už začali řiďit hru Kosmonosy a po dobře zahraném rohu se po důrazu ve vápně prosadil útočník Martin Valenta a dal na 1:0 pro hosty. Kosmonosy po úvodním gólu rozhodně ožili a vytvářeli si další šance. Ve 12. minutě Matěj Bím po další chybě Kolíně zvýšil na 2:0. A než by se řeklo švec v 15. minutě se podruhé trefil Matěj Bím a dal už na 3:0 pro Kosmo. Pak se hra trochu uklidnila protože, se nám nepodařilo proměnit další šance. Ale ve 33. minutě po chybě gólmana Kolína se prosadil tank Jakub Oliberius který zboural všechno co mu stálo v cestě a tak 1. poločas skončil 4:0 pro Kosmo.

Po 10 minutách pauzy začal 2. Poločas, do kterého Kosmonosy vstoupili mizerně. Nedařila se kombinace, neproměňovali spoustu tutových šancí a za to nás Kolín potrestal dvěma góly v 53. a v 55. minutě o které se postaral Michal Fíla a snížil z pohledu Kolína na 2:4. Jenže Kosmonosy pokračovali ve vytváření šancí a postupně se ještě prosadili : 2 Matěj Bím , Martin Valenta a Jan Flarbacht. Potom už hostujici tým nic Kolínu nedovolil a jednoznačně zvítězil 8:2. A tak Kosmonosy vyhráli podruhé v řadě.

SESTAVA : Mirek Bím - Jakub Hovorka, Daniel Hradec, Pavel Nosek - Lukáš Dvořák, Honza Flachbart, Michael Štandera, Matěj Bím - Martin Valenta, Petr Hradec

Dostřídávali : Jakub Oliberius, Michal Kurc, Michal Skalický, Taras Hutsalyuk, Ondřej Štolovský

Branky: 53. Fíla Michal, 55. Fíla Michal - 8. Valenta Martin, 12. Bím Matěj, 15. Bím Matěj, 33. Oliberius Jakub, 57. Valenta Martin, 65. Bím Matěj, 70. Bím Matěj, 69. Flachbart Jan