293 06

FC Graffin Vlašim U17 – SK Kosmonosy U17 8:0 (6:0)

29.08.2015 13:23

Úvodní výjezd na hřiště soupeřů nezačal dobře už při nástupu do autobusu, jelikož jsme odjížděli pouze s 10 hráči. Kapitán Somr odehrál navíc celé utkání i za starší dorostence (Venca Štěpán cca 20 minut), což bylo další oslabení před výkopem. Přesto nastoupili naši hráči do zápasu s odhodláním, ačkoli tomu poločasový výsledek 6:0 neodpovídá, bránění v bloku a při rohových kopech , kterých bylo jen v první poločase více jak 10, se dařilo. Soupeř byl však kvalitní a vysoce produktivní.

Druhý poločas byl z naší strany povedenější, podařilo se ještě lépe bránit v bloku s občasnými výpady do útoku. I když domácí prostřídali a Kosmonosští byli unavenější více a více, padli poslední dva góly až na konci zápasu. Konečné skóre tak bylo 8:0.

Další utkání sehrají dorostenci doma 6.9. od 12:30 proti Nymburku.

Sestava: Bireš – Sova, Málek, Rudolph, Štěpán – Oláh, Somr, Gärtner, Král, Šálek –