293 06

Dohrávku v Lysé jsme nezvládli

11.12.2017 20:09

Slovan Lysá nad Labem - SK Kosmonosy 3:0 (2:0)

V posledním listopadovém víkendu nás čekala dohrávka 12. kola v Lysé nad Labem, kde jsme chtěli potvrdit domácí výhru proti Luštěnicím. Do zápasu jsem ovšem nevstoupili dobře a v 10. minutě jsme poprvé inkasovali. Domácí rozehráli přímý kop nakrátko a z následného centru se prosadil domácí útočník. Další průběh první půle byl vyrovnaný a hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Na další branku se tak čekalo do 34. minuty, kdy byla odpískána přísná penalta po ruce Podzimka, se kterou si domácí hráč poradil - 2:0. Do konce poločasu se již více nestalo a do kabin jsme tak odcházeli s dvoubrankovým mankem.

Do druhé půle jsme vstupovali s odvahou se zápasem ještě něco udělat a opravdu jsme byli od prvních minut aktivnějším mužstvem. Všechny naše pokus ovšem končily buď na domácí obraně, gólmanovi, nebo brakových konstrukcích. Zpět do zápasu nás tak mohl dostat faul na Šulce v pokutovém území, který ovšem sudí vytáhl ven z vápna a tak jsme zahrávali pouze přímý kop. Kontaktní branku se nám tak vstřelit nepodařilo a navíc to byli opět domácí, kteří mohli slavit další branku v naší síti po rychlém brejku v úplném konci zápasu. I přes zlepšený výkon v druhé půli jsme si tak z Lysé žádný bod neodvezli a to především kvůli nepovedené první půli utkání.

Sestava: Janura – Keszeg, Podzimek, Scheufler P., Šimáček - Šulc, Žďánský (83. Novák), Scheufler T., Bažant (70. Salač) - Novotný (48. Král Mat.), Sítař (70. Král Mar.)