293 06

ČLU Beroun U17 - SK Kosmonosy U17 0:4 (0:2)

14.10.2014 09:45

Mladší z obou dorosteneckých mužstev stále doplácí na úzký kádr a časté nemoci či zranění. Do Berouna odcestovalo pouze 12 hráčů včetně dvou brankářů. Přes úzký kádr hráči Kosmonos od začátku usilovali o 3 body a nedali domácím šanci. První branku přichystal Patrik Mrhálek, který byl faulován na hranici šestnáctky a přímý kop proměnil ve vedoucí branku Jakub Čejka (0:1). Druhý gól přidal kapitán hostí střelou po skrumáži po rohovém kopu (0:2). Poločas přinesl ještě další dobré příležitosti, ale nebyly proměněny.

V druhém poločase nepřišla žádná výrazná změna ve stylu hry. Hosté podnikali další a další útoky na branku Berouna, které vyústily ve faul na Patrika Mrhálka a dokonaný hattrick exekutora pokutového kopu Jakuba Čejky (0:3). Do děje se ještě jednou zapsal kapitán hostí a to když po rohovém kopu Martina Vrány dokázal přesně zakončit hlavou (0:4). Obrana týmu od Mladé Boleslavi pracovala svědomitě a uhájila pro svůj tým čisté konto.

Sestava: Sýkora – Štepán, Kendík, Sameš, Křivský, Launa, Somr, Čejka, Vrána, Mrhálek P., Nevosad – (Klaus)

Branky: 4x Čejka