293 06

Béčko v Řepově vstřelilo pět branek!

12.09.2017 21:27

TJ Sokol Řepov - SK Kosmonosy "B" 1:5 (0:3)

"B" mužstvo zajíždělo ve 3. kole okresního přeboru na hřiště Řepova, který je nováčkem soutěže. Naopak naše mužstvo nastoupilo v silném složení a hned od úvodních minut svého soupeře přehrávalo. Svoji převahu jsme vyjádřili gólově už 6. minutě, kdy se po centru z levé strany nemohl mýlit Roman Koubek - 0:1. Další branku si naše mužstvo připsalo ve 25. minutě, kdy se umístěnou střelou zpoza vápna prosadil Žďánský. Ještě do poločasu jsme navýšili náskok na tři branky, protože se po průniku z levé strany prosadil přízemní střelou Keszeg. Poločas tak skončil jasným výsledkem 0:3 a o osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu, jako ten první a v jeho proběhu jsme se trefili do domácí sítě ještě dvakrát. Na 4:0 zvýšil po hodine hry Novotný a naší poslední branku utkání vstřelil po strandardní situaci Kraus, čímž zasadil domácím potupného bůra. Náš celek v průběhu druhého poločasu prostřídal a poté už se zápas spíše dohrával. Domácí se deset minut před koncem utkání zasloužili o čestný úspěch, když Splídka v naší brance překonal po nařízené penaltě Veselý. Na naší jasné a zasloužené výhře to ovšem už nic nezměnila a naše "B" mužstvo si tak mohlo připsat první výhru v nové sezoně, navíc se mu konečně dařilo střelecky.

Sestava: Splídek – Kraus, Král (75. Böhm), Michalec (51. Procházka), Štěpánek - Koubek, Novotný, Podzimek, Keszeg (71. Potrošovský) - Novotný (65. Řehoř), Beran (75. Řehák)

Branky:  6. Koubek1 25. Žďánský, 35. Keszeg, 60. Novotný, 68. Kraus