293 06

SK Kosmonosy U17 - FK Neratovice-Byškovice U17 0:4 (0:1)

16.08.2014 09:22

Jelikož se 3 hráči omluvili ze zápasu až v pátek večer a 2 bez omluvy ani nedorazili k autobusu, zajížděli mladší dorostenci, i díky podpoře žáků Falty a Krále, do Neratovic pouze v počtu pro základní sestavu, tedy v 11. Soupeř byl od začátku lepší jak v kombinaci, tak v práci jedince s balónem. Naši chlapci se dokázali statečně bránit pouze do 15. minuty, kdy poprvé gólman Vrána kapituloval. Do konce poločasu musel lovit míč ze sítě ještě v 18. a 30. minutě.

Hosté svoji dominanci potvrdili i ve druhém poločase a brankami ve 42., 58., 61. a 68. minutě dali konečnému skóre podobu 7:0. Nutno podotknout, že nebýt některých kvalitních zákroků brankáře Martina Vrány, odváželi by si dorostenci pravděpodobně dvouciferný příděl. Ti, kteří se nedostavili by měli zpytovat svědomí, že nechali své spoluhráče ve značné nevýhodě. Doufejme, že se to již nebude opakovat.

Sestava: Vrána – Sameš, Sýkora, Kendík – Štěpán, Somr, Čejka, Král – Falta, Klaus, Reindl